Смартфон Tecno Camon 30 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 11 |
Tecno Camon 30 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.78 ", 2436х1080, 393 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99 Ultimate
Камера:2 модулі, 50 МП
Відео:стабілізація
Акумулятор:5000 мАгод
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Camon 30 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 37 →TECNO Camon 30 (CL6) 8/256ГБ Uyuni Salt White | 9 999 грн. |
Смартфон Tecno Camon 30 (CL6) 8/256GB Dual Sim Uyuni Salt White (489494702Стабільне нічне портретне знімання з матрицею OIS 50 Мп Зафіксуйте красу ночі в межах вашої досяжності. Завдяки надвеликій ді... щеафрагмі фотографувати вночі стало ще зручніше. Величезна потужність великого датчика різко підвищує чутливість, дозволяючи знімати неперевершені нічні сцени. Найсучасніша технологія оптичної стабілізації позбавляє вас турбот, пов’язаних із тремтінням рук, залишаючи після себе чіткі нічні знімки без жодного сліду розмиття. Зробіть свої ночі такими ж яскравими, як і дні. Розпочніть свою нічну фотографічну подорож просто зараз. Фронтальна камера з автофокусом і функцією відстеження очей на 50 Мп Переосмисливши легенду селфі, камера CAMON отримала нове покоління, яке веде вас у світ надвисокої роздільної здатності! Оснащений безпрецедентною 50-мегапіксельн Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 13 міс. від виробника Поскаржитись | 8 741 грн. |
Смартфон TECNO Camon 30 (CL6) 8/256Gb Uyuni Salt White 4894947020476Стабільне нічне портретне знімання з матрицею OIS 50 Мп Зафіксуйте красу ночі в межах вашої досяжності. Завдяки надвеликій д... щеіафрагмі фотографувати вночі стало ще зручніше. Величезна потужність великого датчика різко підвищує чутливість, дозволяючи знімати неперевершені нічні сцени. Найсучасніша технологія оптичної стабілізації позбавляє вас турбот, пов'язаних із тремтінням Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 9 999 грн. |
Смартфон TECNO Camon 30 CL6 8/256Gb Basaltic Dark (4894947020469) 48949470Смартфон Camon 30 (CL6) – это современное устройство с большим 6.78-дюймовым AMOLED-экраном, мощным процессором MediaTek Heli... щеo G99 Ultimate и большим количеством памяти – 8 ГБ оперативной и 256 ГБ встроенной. Поддерживает две SIM-карты и имеет емкую батарею на 5000мА•ч, что обеспечивает длительное время работы ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 13 міс. Поскаржитись | 8 764 грн. |
Tecno TECNO CAMON 30 8/256GB UYUNI SALT WHITE (4894947020476) 489494702047Екран (6.78", AMOLED, 2436x1080) / MediaTek Helio G99 Ultimate (2.2 ГГц + 2.0 ГГц) / подвійна основна камера: 50 Мп + 2 Мп, ф... щеронтальна камера: 50 Мп / RAM 8 ГБ / 256 512 ГБ) / 3G / LTE / GPS / підтримка 2х SIM-карт (Nano-SIM) / Android 14 / 5000 мА * год Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 9 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Tecno Camon (дизайн, камера)Порівняти в таблиці →
від 6 415 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, без microSD, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 7 237 грн.
6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 48 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 8 488 грн.
6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 2 модулі, 50 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 6 879 грн.
6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 50 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 5 999 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 6 160 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 48 МП, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 8 020 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 7 299 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 48 МП, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Модификації Tecno Camon 30
Ціни на Tecno Camon 30 |
---|---|---|---|---|
Tecno Camon 30 256 ГБ / 8 ГБ | від 8 488 грн. | 37 пропозицій | ||
Tecno Camon 30 256 ГБ / 12 ГБ | від 8 488 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 8 738 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г