Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.2004.15
Відео 1Фото 4 |
Victorinox Fibrox 5.2004.15 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.2004.15
Усі ціни 9 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Carving 15см 5.2004.15 | 1 494 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox 15см з зелен. ручкою (52004.15) | 1 306 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox 15см с зелен. ручкой (52004.15) | 1 306 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox 15 см, зеленый 5.2004.15 | 1 494 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Kitchen 5.2004.15 | 1 127 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Fibrox 5.2004.15:
- Вага — 78 г
- Fibrox 5.2001.15 - червоний
- Fibrox 5.2002.15 - синій
- Fibrox 5.2003.15 - чорний
- Fibrox 5.2004.15 - зелений
- Fibrox 5.2007.15 - білий
- Fibrox 5.2008.15 - жовтий
Модификації Victorinox Fibrox 5.2004.15
Ціни на Victorinox Fibrox 5.2004.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.2007.15 | від 1 014 грн. | 1 пропозиція | ||
Victorinox Fibrox 5.2008.15 | від 1 127 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.2004.15 | від 1 127 грн. | 12 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.2002.15 | від 1 127 грн. | 16 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.2001.15 | від 1 127 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.2003.15 | від 1 127 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →