Кухонний ніж Arcos 2900 292523
Arcos 2900 292523 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 292523
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos серия "2900" для рыбы зубчатый 350 мм. Синий (292523) 2 | 1 171 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для риби зубчастий 350 мм Синій (292523) 2 | 1 247 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" для риби зубчастий 350 мм Синій (292 | 1 247 грн. |
Ніж для риби 350 мм 2900 синій Arcos 292523FD | 1 495 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 35см (292523) | 1 471 грн. |
Ніж для риби 350 мм 2900 синій Arcos (292523) | 1 120 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для риби зубчастих 350 мм Синій (292523) | 1 523 грн. |
Відеоогляди
Кольорові варіанти:
- Arcos 2900 292500-жовтий
- Arcos 2900 292522-червоний
- Arcos 2900 292523-синій
- Arcos 2900 292525-чорний
РекомендуємоПорівняти в таблиці →