Кухонный нож Arcos Colour Prof 243000
Arcos Colour Prof 243000 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Colour Prof 243000
Ніж для обробки м'яса 150 мм Сolour-prof Arcos 243000FD | 880 грн. |
Ніж для заколювання сірий L 150 мм серія Colour-prof Arcos FD-243000 | 918 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos Colour-Prof з лезом з нержавіючої сталі 15см ( | 916 грн. |
Ніж обвалочний Сolour-prof 150 мм Arcos (243000) | 687 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →