Кухонный нож Arcos Colour Prof 240700
Arcos Colour Prof 240700 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Colour Prof 240700
Все цены 7 →Кухонный нож Arcos Colour-prof для обработки мяса 350 мм (240700) 240700 | 1 867 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 350 мм (240700) 240700 | 2 031 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 350 мм (240700) 240 | 2 031 грн. |
Ніж для обробки м'яса сірий L 350 мм серія Colour-prof Arcos FD-240700 | 2 438 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos Colour-Prof з лезом з нержавіючої сталі 35см ( | 2 372 грн. |
Ніж м'ясника Сolour-prof 350 мм Arcos (240700) | 1 823 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 350 мм (240700) | 2 503 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →