Кухонний ніж Arcos Colour Prof 241600
Arcos Colour Prof 241600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 241600
Ніж для м'яса Arcos Colour-prof 18 cм (241600) | 1 016 грн. |
Ніж для м'яса Сolour-prof 180 мм Arcos (241600) | 747 грн. |
Arcos ніж кухонний Color-prof довжина 18 см (241600) | 793 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →