Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32
Відео 11Фото 6 |
Kingston Fury KF560C40BBK2-32 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32
Усі ціни 54 →Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz FURY Beast Black (KF560C40BBK2-32) KF5 | 5 099 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Beast DDR5-6000 32GB KIT (2x16GB) (KF560C40BW | 4 949 грн. |
Модуль пам`яті DDR5 2x16GB/6000 Kingston Fury Beast Black (KF560C40BBK2-32 | 5 099 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MH | 5 299 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Beast (KF560C40BBK2-32) | 5 136 грн. |
Завелася на АМ5 із ЄХРО на 6000 МГц без проблем. Температура 30+ - градусів. Помірна ціна, низький профіль. На даний момент не виявив |
Цей сет не працює на повні 6000 у Asus TUF GAMING X670E-PLUS WIFI та AMD Ryzen 7 7700x. Працює тільки на стоку 4800. Коди вибираєш EXPO налаштування розгону біос не запускається. На мат платі цій проходив тести із заяви виробника. Насправді не працює. Працює як сет за 3500 грн хоча коштує майже вдвічі більше Не працює під час встановлення розгону EXPO. Хоча повинен працювати. Це не шлюб так як замінивши на сет теж кінгстон KF560C36BBEAK2-32 і він так само не працював. Serj: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 менше місяця |
6000 з коробки - це круто!
Завелася на Z690 prime після оновлення біосу. Доречі, гріється при нормальній роботі до 44 градусів. 6000 МГц Німа Sanger: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEK2-32 менше місяця |
DDR5: Нова ера у продуктивності
Kingston Fury Beast пропонує комплект оперативної пам'яті DDR5 об'ємом 32 ГБ та частотою 6000 МГц, демонструючи значний крок уперед у швидкості та ефективності порівняно з попередніми поколіннями. В асортименті серії Fury Beast доступні набори до 128 ГБ (4x32 ГБ), забезпечуючи вражаючу продуктивність та об'єм для найвибагливіших завдань. Модулі прикрашені стильними вугільно-чорними радіаторами з логотипом Kingston Fury та ідентифікацією серії Beast, наголошуючи на їхньому високому статусі.
Визначна швидкість 6000 МГц
Вибір частоти 6000 МГц з таймінгами CL40 і напругою 1.35 вольт ставить цей набір у ряди найшвидших рішень на ринку. Для систем, що не підтримують таку високу частоту, доступні опції перемикання на 4800, 5200 і 5600 МГц, кожна з яких також є чудовою швидкістю, особливо на тлі DDR4. Kingston Fury Beast підтримує керування температурою через PMIC, профілі Intel XMP для спрощеного налаштування та автоматичну корекцію помилок On-Die ECC.
Безтурботне використання
Kingston Fury Beast рекомендується для користувачів, які воліють спростити процес складання та експлуатації ПК, замовляючи складання безпосередньо в магазині та мінімізуючи втручання в систему. Хоча серія Fury Beast має славу оверклокерської пам'яті, з появою DDR5 у Kingston наголосили на поміркованості і запропонували для ентузіастів розгону звернути увагу на серію Fury Renegade, орієнтовану на максимальне збільшення продуктивності.
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF548C38BBK2-32 | від 4 631 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C36BBEK2-32 | від 4 597 грн. | 58 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF552C40BBK2-32 | від 4 446 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C36BBEK2-32 | від 4 749 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF556C40BBK2-32 | від 4 745 грн. | 57 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C36BBEK2-32 | від 5 255 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x16Gb KF560C40BBK2-32 | від 4 949 грн. | 54 пропозиції |