Вудилище Shimano Vengeance BX Surf 425 Solid (VSFS425BXK)
Shimano Vengeance BX Surf 425 Solid |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance BX Surf 425 Solid
Усі ціни 6 →Удилище серфовое Shimano Vengeance 425BX Solid Tip 4.25m max 225g (VSFS425 | 4 680 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance 425BX Solid Tip 4.25m max 225g (VSFS425BXK) | 4 680 грн. |
Удилище Shimano Vengeance 425BX Solid Tip 4.25m max 225g (VSFS425BXK) VSFS | 4 680 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance 425BX Solid Tip 4.25m max 225g (VSFS425BXK) VSF | 4 680 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Vengeance 425BX Solid Tip 4.25m max 225g (VSFS425 | 4 680 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance 425BX Solid Tip 4.25m max 225g (VSFS425BXK) | 6 842 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →