Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9006.12W2
Фото 4 |
Victorinox Swiss Modern 6.9006.12W2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9006.12W2
Усі ціни 6 →Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Steak and Pizza 6.9006.12W2 | 532 грн. |
Нож для стейка Victorinox Swiss Modern Steak&Pizza 6.9006.12W2 | 521 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern Steak&Pizza 6.9006.12W2 | 532 грн. |
Кухонний ніж серейтор Victorinox Vx69006.12W2 Swiss Modern Steak & Pizza 2 | 710 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern SteakPizza 12 см Serrated Blue (6.900 | 529 грн. |
Кухонний ніж серейтор Victorinox Vx69006.12W2 Swiss Modern Steak & Pizza 2 | 664 грн. |
Колірні модифікації:
- Swiss Modern 6.9003.12 w чорний
- Swiss Modern 6.9006. 12w2 синій
- Swiss Modern 6.9006. 12w41 м'ятний
Модификації Victorinox Swiss Modern 6.9006.12W2
Ціни на Victorinox Swiss Modern 6.9006.12W2 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Modern 6.9006.12W41 | від 452 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9006.12W2 | від 521 грн. | 8 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9003.12W | від 452 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →