Кухонний ніж Victorinox Grand Maitre 7.7200.12
Фото 3 |
Victorinox Grand Maitre 7.7200.12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Grand Maitre 7.7200.12
Усі ціни 9 →Кухонный нож Victorinox Grand Maitre для стейка 12 см 7.7200.12WG | 5 676 грн. |
Ніж Victorinox Grand maitre Rosewood Steak Knife 12 см (7.7200.12WG) | 5 392 грн. |
Нож Victorinox Grand maitre Rosewood Steak Knife 12 см (7.7200.12WG) | 5 392 грн. |
Нож кухонный Victorinox Grand Maitre Wood Steak 7.7200.12WG | 5 676 грн. |
Нож для стейка Victorinox Grand Maitre Wood Steak 7.7200.12WG | 4 654 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікації:
- 7.7203.12 чорна ручка з поліоксиметилену
- 7.7200.12 коричнева ручка з дерева
РекомендуємоПорівняти в таблиці →