Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9006.122
Victorinox Swiss Modern 6.9006.122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9006.122
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Steak and Pizza 6.9006.122 | 532 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Modern Steak 12см с син. ручкой 6.9006.122 | 532 грн. |
Нож для стейка Victorinox Swiss Modern Steak 6.9006.122 | 521 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern Steak 6.9006.122 | 532 грн. |
Victorinox ніж для стейка 12 см, синій Victorinox 6.9006.122 Swiss Modern | 612 грн. |
Колірні модифікації:
- Swiss Modern 6.9003.12 чорний
- Swiss Modern 6.9006.122 синій
- Swiss Modern 6.9006.1241 Бірюзовий
Модификації Victorinox Swiss Modern 6.9006.122
Ціни на Victorinox Swiss Modern 6.9006.122 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Modern 6.9006.1241 | від 521 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9006.122 | від 521 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9003.12 | від 490 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →