Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7936.12L4
Victorinox Swiss Classic 6.7936.12L4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7936.12L4
Усі ціни 14 →Нож для пиццы Victorinox Swiss Classic "Gourmet" 12см 6.7936.12L4 | 471 грн. |
Victorinox (6.7936.12L4) SwissClassic для піци 12см хвиль. зелений | 448 грн. |
Victorinox (6.7936.12L4) SwissClassic для пиццы 12см волн. зеленый | 448 грн. |
Нож кухонный Victorinox для пиццы 6.7936.12L4 | 471 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Steak&Pizza 6.7936.12L4 | 462 грн. |
ще 9 пропозицій
Колірні варіанти:
- 5.3701.18 червоний
- 5.3702.18 синій
- 5.3703.18 чорний
- 5.3704.18 зелений
- 5.3707.18 білий
- 5.3708.18 жовтий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7936.12L4
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7936.12L4 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7936.12L8 | від 400 грн. | 19 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7936.12L4 | від 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7936.12L9 | від 400 грн. | 18 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7936.12L5 | від 400 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7933.12 | від 400 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →