Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24611/088
Tramontina Profissional Master 24611/088 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24611/088
Усі ціни 13 →Кухонный нож Tramontina Professional Master для мяса 203 мм White (24611/0 | 1 135 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 203 мм White (24611/0 | 1 192 грн. |
Tramontina Professional Master White 203 мм (24611/088) 24611/088 | 1 192 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 203 мм Whi | 1 192 грн. |
TRAMONTINA 24611/088 | 1 199 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →