Сковорідка для млинців Edenberg EB-7518 27 см чорний
Edenberg EB-7518 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-7518 27 см чорний
Усі ціни 14 →EDENBERG EB-7518 | 616 грн. |
Сковорода-гриль Edenberg EB-7518 27 см | 765 грн. |
Сковорода-гриль Edenberg EB-7518 27 см | 833 грн. |
Сковорода-гриль Edenberg EB-7518 27 см | 790 грн. |
Сковорода млинець гриль Edenberg 27см з мармуровим покриттям (EB-7518) | 499 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →