Сковорідка Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1712 20 см
Фото 7 |
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1712 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1712 20 см
Сковорода 20 см Berlinger Haus Ebony Rosewood Collection (BH-1712) BH-1712 | 499 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Ebony Rosewood Collection 20 см BH-1712 | 553 грн. |
Сковорода 20 см Berlinger Haus Ebony Rosewood Collection (BH-1712) | 499 грн. |
Модификації Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1712
Ціни на Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1712 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1712 20 см | від 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 24 см | від 605 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1714 28 см | від 725 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →