Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2133C10D-16GXM
G.Skill F3-2133C10D-16GXM |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2133C10D-16GXM
Память для настольных компьютеров G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR3 2133 MHz (F3- | 2 206 грн. |
Память для настольных компьютеров G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR3 2133 MHz (F3- | 2 212 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR3 2133 MHz (F3 | 2 206 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR3 2133 MHz (F3 | 2 501 грн. |
Виктор
17 жовтня 2013, 17:19
Совместимость #
Будет ли работать эта память на материнской плате msi z77-g43.
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-1600C9D-16GXM | від 2 155 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-12800CL10D-16GBXL | від 1 826 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2133C10D-16GXM | від 2 206 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2133C11D-16GXL | від 3 484 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws-X DDR3 2x8Gb F3-2400C11D-16GXM | від 2 099 грн. | 39 пропозицій |
Рекомендуємо