Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb F4-3600C16D-64GTZR
G.Skill F4-3600C16D-64GTZR |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb F4-3600C16D-64GTZR
Модуль пам'яті G.Skill 64 GB (2x32GB) DDR4 3600 MHz Trident Z RGB (F4-3600 | 7 673 грн. |
G.Skill Pamięć Trident Z Rgb, Ddr4, 64 Gb, 3600Mhz, Cl16 (F4-3600C16D-64Gt | 10 865 грн. |
Пам'ять G.Skill Pamięć Trident Z Rgb, Ddr4, 64 Gb, 3600Mhz, Cl16 (F4-3600C | 10 865 грн. |
Модификації G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb
Ціни на G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb F4-3200C16D-64GTZR | від 7 949 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb F4-3600C16D-64GTZR | від 7 673 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb F4-3600C18D-64GTZR | від 6 685 грн. | 23 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb F4-4000C18D-64GTZR | від 10 311 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb F4-4266C19D-64GTZR | від 11 239 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x32Gb F4-4400C19D-64GTZR | від 9 127 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →