Вудилище Shimano Catana FX Telespin 300M (SCATFXTE30M)
Shimano Catana FX Telespin 300M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Telespin 300M
Усі ціни 12 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning Tele 3.00m 10-30g (SCATFXTE30M) | 3 350 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 3.00m 10-30g (SCATFXTE30M) | 3 350 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning Tele 3.00m 10-30g (SCATFXTE30M) SCATFXT | 3 350 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 3.00m 10-30g (SCATFXTE30M) SCATFX | 3 350 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Catana FX Spinning Tele 3.00m 10-30g (SCATFXTE30M | 3 350 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →