Смеситель MIXXUS Kub 021 MI5864
Фото 7 |
MIXXUS Kub 021 MI5864 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить MIXXUS Kub 021 MI5864
Все цены 11 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MIXXUS KUB 021 сатин не | 2 394 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS KUB-021 Чорний з виходом для питної води (MI5865 | 2 646 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MIXXUS KUB-021 чорний н | 2 646 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS KUB-021 з виходом для питної води (MI5864) | 2 394 грн. |
Змішувач для кухні Mixxus KUB-021 з виходом для питної води (MI5864) | 2 394 грн. |
eще 6 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →