Кухонний ніж Arcos 2900 292722
Arcos 2900 292722 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 292722
Ніж м`ясника 250 мм серія "2900" Arcos (292722) | 1 104 грн. |
Ніж для обробки м'яса червоний L 250 мм серія 2900 Arcos FD-292722 | 1 132 грн. |
Ніж для зняття шкір Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 25см (292722) | 1 120 грн. |
Ніж м'ясника 2900 250 мм Arcos (292722) | 847 грн. |
Ніж м'ясника Arcos 2900 червоний довжина 25 см (292722) | 901 грн. |
Доступні колірні варіанти:
- Модель 2900 292700 — жовтий
- Модель 2900 292721 — зелений
- Модель 2900 292722 — червоний
- Модель 2900 292723 — синій
- Модель 2900 292725 — чорний
РекомендуємоПорівняти в таблиці →