Змішувач Haiba Haiba Focus 006 Euro HB0120
Фото 4 |
Haiba Haiba Focus 006 Euro HB0120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Haiba Focus 006 Euro HB0120
Усі ціни 18 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом HAIBA Focus 006 хром л | 2 509 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba FOCUS 006 матовый (HB0119) | 2 973 грн. |
Змішувач для ванни Haiba FOCUS 006 матовий (HB0119) | 2 973 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом HAIBA Focus 006 сатин | 2 973 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →