Витяжка Perfelli DNS 9862 W LED білий
Фото 7 |
Perfelli DNS 9862 W LED білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 9862 W LED білий
Усі ціни 22 →Perfelli Perfelli DNS 9862 W LED | 9 899 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 9862 W LED | 9 899 грн. |
Perfelli dns 9862 w led | 9 900 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 9862 W Led | 9 778 грн. |
Perfelli DNS 9862 W LED офіційна гарантія | 10 899 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Perfelli DNS 9862 W LED
Ціни на Perfelli DNS 9862 W LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DNS 9862 W LED білий | від 9 256 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli DNS 9862 BL LED чорний | від 10 854 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →