Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6501.15
Victorinox Fibrox 5.6501.15 червоний чорний |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6501.15
Нож обвалочный Victorinox Fibrox Boning 15 см 5.6501.15 | 1 135 грн. |
Нож кухонный Victorinox 5.6501.15 | 1 135 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 5.6501.15 | 1 135 грн. |
5.6501.15 Нож кухонный разделочный Victorinox Fibrox 15 см, красный | 1 369 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 15см Boning Red (5.6501.15) | 1 135 грн. |
Модификації Victorinox Fibrox 5.6501.15
Ціни на Victorinox Fibrox 5.6501.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.6501.15 | від 1 135 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6503.15 | від 807 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →