Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5903.09M
Фото 4 |
Victorinox Fibrox 5.5903.09M |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5903.09M
Нож Victorinox Fibrox Poultry 9 см 5.5903.09M | 777 грн. |
Ніж Victorinox Fibrox Poultry Knife для м'яса 9 см 5.5903.09M | 739 грн. |
Нож Victorinox Fibrox Poultry Knife для мяса 9 см 5.5903.09M | 739 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Poultry черный 5.5903.09M | 777 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Poultry 5.5903.09M | 761 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →