Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8406.13
Фото 4 |
Victorinox Swibo 5.8406.13 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8406.13
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox Swibo Boning Flex обвалочный 13см 5.8406.13 | 1 135 грн. |
Victorinox Swibo Boning гнучкий 13см з жовт. Ручкою (58406.13) | 1 079 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo Boning Flex 13 см 5.8406.13 | 1 135 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Boning Flexible 5.8406.13 | 931 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →