Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6618.15
Victorinox Fibrox 5.6618.15 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6618.15
Усі ціни 11 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Flexible обвалочный 15см 5.6618.15 | 1 135 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox 15см з жовтий. ручкою (5.6618.15) | 1 079 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox 15см с желт. ручкой (5.6618.15) | 1 079 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Boning Flex 15 см желтый 5.6618.15 | 1 135 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning Flexible 5.6618.15 | 931 грн. |
ще 6 пропозицій
Кольорові варіанти:
- 5.6611.15 червоний
- 5.6612.15 синій
- 5.6613.15 чорний
- 5.6614.15 зелений
- 5.6617.15 білий
- 5.6618.15 жовтий
Модификації Victorinox Fibrox 5.6618.15
Ціни на Victorinox Fibrox 5.6618.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.6617.15 | від 931 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6618.15 | від 931 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6614.15 | від 931 грн. | 12 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6612.15 | від 931 грн. | 12 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6611.15 | від 931 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →