Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6613.15M
Victorinox Fibrox 5.6613.15M |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6613.15M
Усі ціни 22 →Нож Victorinox Fibrox Boning 15 см 5.6613.15D | 1 196 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning Flex 15см з черн. ручкою (5.6613.15M | 1 079 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning Flex 15см с черн. ручкой (5.6613.15M | 1 079 грн. |
Нож кухонный Victorinox 5.6613.15 | 1 135 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning Flexible 5.6613.15M | 931 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →