Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8449.20
Victorinox Swibo 5.8449.20 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8449.20
Усі ціни 8 →Кухонный нож Victorinox Wibo Fish Filleting 5.8449.20 5.8449.20 | 1 732 грн. |
Victorinox Swibo Fish 20см з жовт. ручкою (58449.20) | 1 646 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo 20 см 5.8449.20 | 1 732 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Fish Filleting Flexible 5.8449.20 | 1 420 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →