Кухонний ніж Victorinox Standard 5.0503
Фото 7 |
Victorinox Standard 5.0503 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.0503
Нож кухонный, бытовой Victorinox (лезвие: 60мм), черный 5.0503 81-1124-1 | 233 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard Shaping 5.0503 | 228 грн. |
Колірні варіанти:
- Модель 5.0501 — білий
- Модель 5.0503 чорний
Модификації Victorinox Standard 5.0503
Ціни на Victorinox Standard 5.0503 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Standard 5.0501 | від 228 грн. | 1 пропозиція | ||
Victorinox Standard 5.0503 | від 228 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →