Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8411.20
Victorinox Swibo 5.8411.20 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8411.20
Усі ціни 16 →Кухонный нож Victorinox Swibo Boning Sticking 5.8411.20 | 1 853 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swibo Sticking 20см жовтий (58411.20) | 1 761 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Sticking 20см желтый (58411.20) | 1 761 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo Sticking 20 см 5.8411.20 | 1 853 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Sticking 20 см Yellow (5.8411.20) 5.8411.20 | 1 636 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →