Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7736.L9
Фото 10 |
Victorinox Swiss Classic 6.7736.L9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7736.L9
Усі ціни 14 →Нож кухонный Victorinox 10см 6.7736.L9 | 351 грн. |
Victorinox (6.7736.L9) SwissClassic 10см хвиль. помаранчевий | 334 грн. |
Victorinox (6.7736.L9) SwissClassic 10см волн. оранжевый | 334 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Classic, 10 см, оранжевый 6.7736.L9 | 351 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Paring 6.7736.L9 | 344 грн. |
ще 9 пропозицій
Колірні варіанти:
- модель 67736.L9 - помаранчева
- модель 67736.L8 - жовта
- модель 67736.L5 - рожева
- модель 67736.L4 - зелена
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7736.L9
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7736.L9 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7736.L8 | від 236 грн. | 18 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7736.L4 | від 298 грн. | 18 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7736.L9 | від 298 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7736.L5 | від 226 грн. | 19 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7731 | від 298 грн. | 11 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7733 | від 298 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →