Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24608/180
Tramontina Profissional Master 24608/180 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24608/180
Усі ціни 23 →Ніж Tramontina Master 24608/180 (254 мм) | 1 285 грн. |
Нож Tramontina Master 24608/180 (254 мм) | 1 285 грн. |
Нож для мяса Tramontina Professional Master 24608/180 | 1 352 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER (24608/180) 24608/180 | 954 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 254 мм White (24608/1 | 1 021 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →