Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24607/080
Tramontina Profissional Master 24607/080 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24607/080
Усі ціни 7 →Ніж Tramontina Professional Master 24607/080 (254 мм) | 1 089 грн. |
Нож Tramontina Professional Master 24607/080 (254 мм) | 1 069 грн. |
Tramontina 24607/080 | 1 008 грн. |
Кухонний Ніж Tramontina 24607/080 Professional Master Для М'яса | 1 001 грн. |
Кухонний ніж для м'яса Tramontina Profissional Master 24607/080 (254мм) | 1 518 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master 25,4 см (24607/080) | 1 153 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для м'яса 254 мм White (24607- | 756 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →