Сковорідка Berlinger Haus Stone Touch BH-1147 26 см
Товар застарів 1 001 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 26; Матеріал сковороди: кований алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Угорщина; |
Berlinger Haus Stone Touch BH-1147 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Stone Touch BH-1147
Ціни на Berlinger Haus Stone Touch BH-1147 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1145 20 см | від 687 грн. | 18 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 24 см | від 950 грн. | 18 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 28 см | від 1 225 грн. | 19 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1149 30 см | від 1 449 грн. | 4 пропозиції |