Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-3000C16S-8GRS
G.Skill F4-3000C16S-8GRS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-3000C16S-8GRS
Усі ціни 11 →Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3000 MHz Ripjaws G.Skill (F4-3 | 1 119 грн. |
G.Skill SoDIMM DDR4 8GB 3000 MHz Ripjaws F4-3000C16S-8GRS | 919 грн. |
Оперативная память G.skill DDR-4 SO-DIMM 8GB PC4-24000 (PC4-3000) Ripjaws | 921 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3000 MHz Ripjaws G.Skill (F4-3 | 923 грн. |
G.Skill Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3000 MHz Ripjaws G.Ski | 923 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2133C15S-8GRS | від 2 346 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2400C16S-8GRS | від 710 грн. | 32 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-2666C19S-8GRS | від 859 грн. | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-3000C16S-8GRS | від 919 грн. | 11 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x8Gb F4-3200C22S-8GRS | від 680 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →