Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5903.11
Фото 4 |
Victorinox Fibrox 5.5903.11 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5903.11
Усі ціни 6 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Poultry 11 см 5.5903.11 | 836 грн. |
Ніж Victorinox Fibrox Poultry Knife для м'яса 11 см 5.5903.11 | 796 грн. |
Нож Victorinox Fibrox Poultry Knife для мяса 11 см 5.5903.11 | 796 грн. |
Маленький нож Victorinox Fibrox Poultry черный 5.5903.11 | 836 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Poultry 5.5903.11 | 820 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Poultry 11см Black (5.5903.11) | 836 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →