Сковорідка Berlinger Haus Moonlight BH-6001 24 см
Фото 3 |
Berlinger Haus Moonlight BH-6001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Moonlight BH-6001 24 см
Усі ціни 9 →Berlinger Haus BH-6001 | 954 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Moonlight Edition BH-6001 24 см | 1 204 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Moonlight Edition BH-6001 24 см | 1 046 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Moonlight Edition 24см BH6001 | 932 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus Moonlight Edition BH-6001 24 см | 996 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Moonlight BH-6001
Ціни на Berlinger Haus Moonlight BH-6001 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Moonlight BH-6000 20 см | від 608 грн. | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6001 24 см | від 782 грн. | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6002 28 см | від 933 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →