Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9013.15
Фото 4 |
Victorinox Swiss Modern 6.9013.15 сірий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9013.15
Усі ціни 10 →Нож Victorinox Swiss Modern Kitchen 15 см 6.9013.15B | 2 211 грн. |
Ніж Victorinox Swiss Modern Kitchen 15 см (6.9013.15B) | 2 100 грн. |
Нож Victorinox Swiss Modern Kitchen 15 см (6.9013.15B) | 2 100 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Modern Office Knife 6.9013.15B | 2 211 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Kitchen 6.9013.15B | 1 812 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Swiss Modern 6.9013.15:
- Вага — 71 г
- 6.9013.15 - чорний
- 6.9016.1521 - сірий
Модификації Victorinox Swiss Modern 6.9013.15
Ціни на Victorinox Swiss Modern 6.9013.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Modern 6.9016.1521 | від 1 812 грн. | 11 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9013.15 | від 1 812 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →