Овочечистка Victorinox Rapid 6.0930.1
Victorinox Rapid 6.0930.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Rapid 6.0930.1
Овощечистка Victorinox Rapid прямое лезвие красная 6.0930.1 | 292 грн. |
Овощечистка Victorinox Rapid красный 6.0930.1 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid One Blade metal Red Vx60930.1 | 560 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid Straight Blade Red (6.0930.1) | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid One Blade metal Red Vx60930.1 | 397 грн. |
Овощечистка доступна в 3 цветах:
- Rapid 6.0930 — белый
- Rapid 6.0930.1 — красный
- Rapid 6.0930.3 — черный
Модификації Victorinox Rapid 6.0930.1
Ціни на Victorinox Rapid 6.0930.1 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Rapid 6.0930 | від 292 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Rapid 6.0930.1 | від 292 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Rapid 6.0930.3 | від 292 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →