Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6002.15
Фото 6 |
Victorinox Fibrox 5.6002.15 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6002.15
Усі ціни 12 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning 15 см 5.6002.15 | 1 135 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 15см з син. ручкою (5.6002.15) | 1 079 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning 15см с син. ручкой (5.6002.15) | 1 079 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Boning 15 см синий 5.6002.15 | 1 135 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning 5.6002.15 | 931 грн. |
ще 7 пропозицій
Ніж доступна в 6 кольорах:
- Fibrox 5.6001.15 - червоний
- Fibrox 5.6002.15 - синій
- Fibrox 5.6003.15 - чорний
- Fibrox 5.6004.15 - зелений
- Fibrox 5.6007.15 - білий
- Fibrox 5.6008.15 - жовтий
Модификації Victorinox Fibrox 5.6002.15
Ціни на Victorinox Fibrox 5.6002.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.6008.15 | від 931 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6004.15 | від 931 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6002.15 | від 931 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6001.15 | від 931 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6003.15 | від 931 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →