Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8523.17
Відео 1Фото 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8523.17
Усі ціни 25 →Нож сантоку Victorinox SwissClassic 17 см в подарочной упаковке 6.8523.17G | 3 048 грн. |
Ніж сантоку Victorinox SwissClassic Santoku 17см чорний з повітряними кише | 2 555 грн. |
Нож сантоку Victorinox SwissClassic Santoku 17см черный с воздушными карма | 2 555 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic, Santoku, ребр. лезо, 17см, черный бл | 2 690 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Santoku 6.8523.17B | 2 205 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Колірні варіанти:
- 6.8523.17 B чорний
- 6.8526.17L4B зелений
- 6.8526.17L5B рожевий
- 6.8526.17L8B жовтий
- 6.8526.17L9B помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.8523.17
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L8 | від 2 205 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L9 | від 2 205 грн. | 18 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8526.17L5 | від 2 205 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8521.17 | від 2 205 грн. | 29 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8523.17 | від 2 205 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →