Овочечистка Victorinox Swiss Classic 7.6079.52
Victorinox Swiss Classic 7.6079.52
Колір
Тип
овочечистка Матеріал леза
сталь Матеріал рукояті
пластик Тип пластику
фіброкс Твердість
56 HRC Країна походження бренду
Швейцарія Дата додавання на E-Katalog
листопад 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Овощечистка Victorinox Tomato and Kiwi 7.6079.52 Овощечистка Victorinox Tomato and Kiwi 7.6079.52 - незаменимый помошник на Вашей кухне. С помощью овощечистки Victorinox Вы с... ще можете с лёгкостью очистить от кожуры томаты, киви, картофель, яблоки и любые другие овощи и фрукты.
Victorinox-ua.com З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
292 грн.
Овощечистка Victorinox для томатов и киви, серрейторная РК светло розовая
Овочечистка Victorinox Tomato and Kiwi 7.6079.52 Маркетплейс: Rozetka.ua
Gifts & Travel
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
292 грн. Продавець: Gifts & Travel...
Овочечистка Victorinox Tomato and Kiwi (Vx76079.52) Маркетплейс: Rozetka.ua
ARMYONE_PRO
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
292 грн. Продавець: ARMYONE_PRO...
Овочечистка Victorinox Tomato and Kiwi Trend Colors Pink Vx76079.52 Маркетплейс: Rozetka.ua
RSI
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
425 грн.
Овощечистка Victorinox Tomato and Kiwi Light Pink (7.6079.52) Маркетплейс: Rozetka.ua
ВІХА
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
290 грн.
Овочечистка Victorinox Tomato and Kiwi Trend Colors Pink Vx76079.52 Маркетплейс: Rozetka.ua
zakupu
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
397 грн.
Серія Victorinox Swiss Classic
від 400 грн. універсальний, лезо: 12 см, сталь, рукоять: пластик
від 400 грн. для стейка, лезо: 12 см, сталь, з зубцями, рукоять: пластик
від 298 грн. для очищення, лезо: 10 см, сталь, рукоять: пластик
від 931 грн. універсальний, лезо: 14 см, сталь, рукоять: пластик
від 298 грн. для томатів, лезо: 11 см, сталь, з зубцями, рукоять: пластик
від 298 грн. для стейка, лезо: 11 см, сталь, з зубцями, рукоять: пластик
від 248 грн. для очищення, лезо: 8 см, сталь, рукоять: пластик
Динаміка цін на Victorinox Swiss Classic 7.6079.52