Овочечистка Victorinox Rapid 6.0933.1
Фото 3 |
Victorinox Rapid 6.0933.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Rapid 6.0933.1
Усі ціни 9 →Овощечистка Victorinox Rapid волнистое лезвие красная 6.0933.1 | 292 грн. |
Овощечистка Victorinox Rapid красный 6.0933.1 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid Serrate Red (6.0933.1) 6.0933.1 | 292 грн. |
Victorinox Овочечистка Victorinox Rapid Serrate Red (6.0933.1) 6.0933.1 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid двосторонній. зубч. лезо Червона 6.0933.1 | 292 грн. |
ще 4 пропозиції
Овощечистка доступна в 3 цветах:
- Rapid 6.0933 — белый
- Rapid 6.0933.1 — красный
- Rapid 6.0933.3 — черный
Модификації Victorinox Rapid 6.0933.1
Ціни на Victorinox Rapid 6.0933.1 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Rapid 6.0933 | від 292 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Rapid 6.0933.1 | від 292 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Rapid 6.0933.3 | від 292 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →