Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.3704.18
Victorinox Fibrox 5.3704.18 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.3704.18
Кухонний ніж Victorinox Fibrox 18см з зелен. ручкою (5.3704.18) | 1 520 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox 18см с зелен. ручкой (5.3704.18) | 1 521 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Filleting Flexible 5.3704.18 | 1 312 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Filleting Flexible 5.3704.18 | 1 328 грн. |
Модификації Victorinox Fibrox 5.3704.18
Ціни на Victorinox Fibrox 5.3704.18 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.3707.18 | від 1 312 грн. | 3 пропозиції | ||
Victorinox Fibrox 5.3708.18 | від 1 312 грн. | 4 пропозиції | ||
Victorinox Fibrox 5.3704.18 | від 1 312 грн. | 4 пропозиції | ||
Victorinox Fibrox 5.3702.18 | від 1 312 грн. | 4 пропозиції | ||
Victorinox Fibrox 5.3703.18 | від 1 371 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →