Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6603.12
Фото 6 |
Victorinox Fibrox 5.6603.12 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6603.12
Усі ціни 16 →Кухонный нож Victorinox 5.6603.12 | 1 135 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 12см з черн. ручкою (5.6603.12) | 1 079 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning 12см с черн. ручкой (5.6603.12) | 1 079 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Boning 12 см черный 5.6603.12 | 1 135 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning 12 см Black (5.6603.12) 5.6603.12 | 912 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Victorinox Fibrox 5.6603.12
Ціни на Victorinox Fibrox 5.6603.12 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.6608.12 | від 931 грн. | 11 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6602.12 | від 931 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6601.12 | від 931 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6603.12 | від 912 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →