Овочечистка Victorinox 7.6073.3
Фото 3 |
Victorinox 7.6073.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox 7.6073.3
Усі ціни 8 →Овощечистка Victorinox 7.6073.3 | 292 грн. |
Нож для чистки овощей Victorinox, черный 7.6073.3 81-1115-1 | 292 грн. |
Картофелечистка Victorinox черная 7.6073.3 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox 7.6073.3 | 292 грн. |
ще 3 пропозиції
Колірні варіанти:
- 7.6073 червоний
- 7.6073.3 чорний
- 7.6073.7 білий
Модификації Victorinox 7.6073.3
Ціни на Victorinox 7.6073.3 |
---|---|---|---|---|
Victorinox 7.6073.7 | від 279 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox 7.6073 | від 292 грн. | 19 пропозицій | ||
Victorinox 7.6073.3 | від 292 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →