Кухонний ніж Arcos 2900 291531
Фото 4 |
Arcos 2900 291531 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 291531
Кухонный нож Arcos серия "2900" для мяса 160 мм Зеленый без блистера (2915 | 628 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для м'яса 160 мм Зелений без блістеру (291 | 502 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" для м'яса 160 мм Зелений без блістер | 502 грн. |
Ніж для м'яса зелений L 160 мм серія 2900 Arcos FD-291531 | 503 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для м'яса 160 мм Зелений без блістеру (291 | 602 грн. |
Цветовые модификации:
- 2900 291500 желтый
- 2900 291522 красный
- 2900 291523 синий
- 2900 291525 черный
Модификації Arcos 2900 291531
Ціни на Arcos 2900 291531 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 291500 | від 581 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 291531 | від 502 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 291523 | від 618 грн. | 1 пропозиція | ||
Arcos 2900 291522 | від 581 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 291525 | від 581 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →