Кухонний ніж Arcos Nordika 166700
Arcos Nordika 166700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Nordika 166700
Усі ціни 6 →Кухонный нож Arcos Nordika для окорока 250 мм (166700) 166700 | 1 672 грн. |
Кухонний ніж Arcos Nordika для окосту 250 мм (166700) 166700 | 1 815 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Nordika для окосту 250 мм (166700) 166700 | 1 815 грн. |
Кухонний ніж Arcos Nordika для хамону 250 мм (166700) | 1 816 грн. |
Ніж для хамону Arcos Nordika з лезом із нержавіючої сталі 25см (166700) | 2 124 грн. |
Кухонний ніж Arcos Nordika для окосту 250 мм (166700) | 2 232 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →