Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8408.13
Victorinox Swibo 5.8408.13 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8408.13
Усі ціни 11 →Кухонный нож Victorinox Swibo Boning обвалочный узкий 13см 5.8408.13 | 1 255 грн. |
Victorinox Swibo Boning вузький 13см з жовт. Ручкою (58408.13) | 1 192 грн. |
Victorinox Swibo Boning узкий 13см з жовт. Ручкою (58408.13) | 1 192 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo Boning Narrow 13 см 5.8408.13 | 1 255 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Boning 5.8408.13 | 1 028 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →