Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8408.16
Victorinox Swibo 5.8408.16 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8408.16
Усі ціни 9 →Кухонный нож Victorinox Swibo Boning обвалочный узкий 16см 5.8408.16 | 1 314 грн. |
Victorinox Swibo Boning вузький 16см з жовт. Ручкою (58408.16) | 1 248 грн. |
Victorinox Swibo Boning узкий 16см з жовт. Ручкою (58408.16) | 1 248 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo Boning Narrow 16 см 5.8408.16 | 1 314 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Boning 5.8408.16 | 1 077 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →